South Park Kenny Character Adult Novelty Talking Plush Doll Toy 18y+
or 4 payments of $19.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
South Park Kenny Character Adult Novelty Talking Plush Doll Toy 18y+
He may be muffled, but Kenny’s got plenty to say! This talking plush captures all the unintelligible charm fans love, with classic grumbles like “Mmmph rmph!” and “Rmph mmph rmph rmph!” Designed for adult collectors, this plush is a hilarious nod to South Park’s most accident-prone icon—just try not to laugh too hard figuring out what he’s saying.
Features & Benefits:
• Features authentic Kenny "speech" straight from the show
• Soft, detailed plush made for kidult fans and collectors
• A must-have for anyone who’s ever shouted, “Oh my God, they killed Kenny!”
Includes:
1 x Talking Toy
(26923)
12 Months
| Model # | 26923 |
| Barcode # | 840150269236 |
| Brand | SOUTH PARK |
| Shipping Weight | 0.2900kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.006080000m3 |
| Type | Stuffed Animals |
