Blomus Spa Room Scent Diffuser Glass Home/Room Aromatherapy Fragrance 19x10.5cm
or 4 payments of $20.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Blomus Spa Room Scent Diffuser Glass Home/Room Aromatherapy Fragrance 19x10.5cm
The exclusive spa room fragrances from Blomus bring a touch of luxury to any home. In the refillable bottle, elegant fragrance oils come into their own. The intensity is individually adjustable.
Includes:
1 x Diffuser;
(68609)
12 Months
| Model # | 68609 |
| Barcode # | 4008832686092 |
| Brand | BLOMUS |
| Shipping Weight | 0.4400kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.002095000m3 |
| Type | Reed Diffuser |
