3PK Filthy Sentiments Birthday Mum Scratch Card w/ Envelope 14x14cm
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments Birthday Mum Scratch Card w/ Envelope 14x14cm
Celebrate your mom's special day with the Filthy Sentiments Birthday Mum Scratch Card. This fun and cheeky card features a playful design and comes with a handy envelope to protect your heartfelt message. Measuring 14x14cm, this card is the perfect size to showcase your love and appreciation for your mom on her birthday. With a unique scratch-off feature, your mom will enjoy a fun surprise as she reveals your personalized message. Give your mom a birthday card that stands out from the rest with the Filthy Sentiments Birthday Mum Scratch Card.Includes:
3 x Cards
(FS438_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS438 |
| Barcode # | 5060522344315 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001081000m3 |
| Type | Greeting Card |
