3PK Filthy Sentiments New Baby Ruined Vagina Card w/ Envelope 14x14cm
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments New Baby Ruined Vagina Card w/ Envelope 14x14cm
Celebrate the miracle of new life with the Filthy Sentiments New Baby Ruined Vagina card. This cheeky and humorous card features a playful design, perfect for sending congratulations to the new parents. Measuring 14x14cm, the card comes with a coordinating envelope for easy gifting. The bold and amusing message is sure to bring a smile to the recipient's face, making it a memorable way to mark the arrival of their precious bundle of joy. Whether for a friend, family member, or coworker, this card is a fun and lighthearted way to welcome the newest member of the family.Includes:
3 x Cards
(FS450_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS450 |
| Barcode # | 5060522344544 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001081000m3 |
| Type | Greeting Card |
