3PK Filthy Sentiments Propose Already Wanker Card w/ Envelope 14x14cm
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments Propose Already Wanker Card w/ Envelope 14x14cm
Send a cheeky and playful message with the Filthy Sentiments Propose Already Wanker card. This card features a bold and humorous design with the words "Propose already, Wanker!" in a fun and eye-catching font. Measuring 14x14cm, the card comes with a matching envelope for easy gifting. Whether you're looking to tease a friend or loved one about taking too long to pop the question, this card is sure to bring a smile to their face. Perfect for birthdays, anniversaries, or just because, this card is a great way to show someone you care with a touch of humor.Includes:
3 x Cards
(FS653_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS653 |
| Barcode # | 5060522346609 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001081000m3 |
| Type | Greeting Card |
