4PK Urban Boy/Girl Mice Hanging Decoration 15cm Pink/Bisque Assorted
or 4 payments of $11.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Urban Boy/Girl Mice Hanging Decoration 15cm Pink/Bisque Assorted
Add festive fun with the Boy Girl Mice Hanging Decoration, 15cm tall in pink bisque. Perfect for trees or garlands, it brings playful charm, whimsical storytelling, and holiday magic.
Colour:
Pink Bisque (White)
Includes:
4 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC575220_4PK)
12 Months
| Model # | UC575220 |
| Barcode # | 9345274004783 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |
| Type | Christmas Decor |
