6PK LVD Hanging Brass/Aluminium Christmas Decorations 5-6cm Gold Assorted
or 4 payments of $9.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK LVD Hanging Brass/Aluminium Christmas Decorations 5-6cm Gold Assorted
There’s a real handmade feel to our Christmas decorations and we think the slightly rough finish gives them extra character. Each one’s made from solid brass or aluminium and they’re heavy for their size - 5-6 cm - which means they’ll hang beautifully from trees, garlands, or even festive displays. There’s something a bit special about metallic ornaments at Christmas and these really look the part - the gold colour catches the light, making them stand out among all the reds and greens.
Material:
Brass, Aluminium
Size:
5-6 cm
Includes:
6 x Assorted Christmas Decors
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(NE9036-6_6PK)
12 Months
| Model # | NE9036-6 |
| Barcode # | 9352166261308 |
| Brand | LVD |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.960m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.050688000m3 |
| Type | Sculpture |
