4PK Urban Santa in Wreath Hanging Decoration 12cm Red/Green Assorted
or 4 payments of $13.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Urban Santa in Wreath Hanging Decoration 12cm Red/Green Assorted
Celebrate festive charm with the Santa in Wreath Holding Present Decoration, 12cm tall in red and green. Perfect for trees, garlands, or displays, it adds whimsical joy, holiday cheer, and storybook magic to your Christmas décor.
Colour:
Red Green (Red, White, Green Gold)
Material:
Metal MDF
Includes:
4 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC531563_4PK)
12 Months
| Model # | UC531563 |
| Barcode # | 9345274171621 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000504000m3 |
| Type | Christmas Decor |
