6PK Urban Christmas Cat Wearing Jumper Hanging Decoration 11cm Red/White
or 4 payments of $14.99 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK Urban Christmas Cat Wearing Jumper Hanging Decoration 11cm Red/White
Keep your tree playful with the Christmas Cat Wearing Jumper Hanging Decoration, 11cm tall in red and white. Perfect for garlands or trees, it adds festive charm, whimsical magic, and holiday cheer.
Colour:
Red White (Green)
Material:
Iron
Includes:
6 x Decorations
(UC554156_6PK)
12 Months
| Model # | UC554156 |
| Barcode # | 9345274005278 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000528000m3 |
| Type | Christmas Decor |
