6PK Urban Tomte Santa on Stockings Hanging Decoration 11.5cm Natural Assorted
or 4 payments of $10.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK Urban Tomte Santa on Stockings Hanging Decoration 11.5cm Natural Assorted
Add storybook charm with the Tomte Santa on Stockings Hanging Decoration, 11.5cm tall in natural tones. Perfect for trees, garlands, or displays, it brings festive whimsy, warmth, and playful magic to your seasonal décor, delighting children and adults alike.
Colour:
Natural (Natural White)
Material:
Fabric
Includes:
6 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC525374_6PK)
12 Months
| Model # | UC525374 |
| Barcode # | 9345274170853 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000690000m3 |
| Type | Christmas Decor |
