8PK Urban Christmas Pudding Hanging Tree Decoration 8cm Brown/White
or 4 payments of $14.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
8PK Urban Christmas Pudding Hanging Tree Decoration 8cm Brown/White
Sweeten your décor with the Christmas Pudding Hanging Decoration, 8cm tall in brown and white. Perfect for trees or garlands, it adds festive charm, playful cheer, and storybook magic to your holiday displays.
Colour:
Brown White (Brown White)
Includes:
8 x Decorations
(UC522668_8PK)
12 Months
| Model # | UC522668 |
| Barcode # | 9345274004790 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.001024000m3 |
| Type | Christmas Decor |
