8PK Urban Merry Christmas Cats Hanging Decoration 11cm Red/Natural Assorted
or 4 payments of $10.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
8PK Urban Merry Christmas Cats Hanging Decoration 11cm Red/Natural Assorted
Bring festive feline charm with the Merry Christmas Cat with Heart Star Hanging Decoration, 11cm tall in red and natural tones. Perfect for trees, garlands, or displays, it adds warmth, whimsy, and a heartwarming touch to your holiday décor, delighting both children and adults.
Colour:
Red Natural (Red, Gold, Natural Whit
Material:
MDF
Includes:
8 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC504627_8PK)
12 Months
| Model # | UC504627 |
| Barcode # | 9345274170044 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000396000m3 |
| Type | Christmas Decor |
