2PK Q-Workshop Bright Llama Gaming White & Black Dice Set
or 4 payments of $15.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
2 x Q-Workshop Bright Llama Gaming White & Black Dice Set
You’re using a great set. This is the time to relax, time for adventure and excitement. Forget your trouble, carry on and get happy. Roll a handful of merry dice and save the world, defeat evil and collect the bounty! Feel the magic of llamas!
Key Features
Includes
2 x Q-Workshop Bright Llama Gaming White & Black Dice Set
(VR-85223_2PK)
Standard Consumer Warranty
| Barcode # | 5907699495894 |
| Brand | Q-WORKSHOP |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
| Type | Dice |
